Kilka słów o nas

Sądelski Dwór
Sądelski Dwór Murzasichle

Lokalizacja

Sądelski Dwór**** w Murzasichle (1000 m n.p.m.) zlokalizowany w pięknej scenerii Tatr, w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Lokalizacja Dworu zapewnia spokojny wypoczynek. Idealne miejsce do spacerów i wycieczek (Nordic Walking). W miejscu powstania Dworu kręcone były sceny z filmu Janosik.

Wyposażenie pokoi i apartamentów

Swoim gościom oferujemy luksusowo wyposażone pokoje typu Standard, Lux, Superior oraz Apartamenty (wyposażone zgodnie z wymogami stawianymi nawet hotelom czterogwiazdkowym min. elektroniczny sejf, mini bar, telewizor LCD). Prawie wszystkie pokoje posiadają balkony z widokiem na całą panoramę Tatr. W zależności od upodobań istnieje możliwość wyboru wystroju pomieszczeń; eleganckie, klasyczne lub odwołujące się do stylistyki regionu.

Zobacz więcej

Atrakcje dla dzieci

Z myślą o najmłodszych gościach przygotowaliśmy obszerny plac zabaw oraz sale zabaw. Na zewnątrz Sądelskiego Dworu na dzieci czekają huśtawki, tory przeszkód i inne atrakcje.

Wyśmienita kuchnia

Wyselekcjonowane dania powstają przy użyciu BIO produktów, co oznacza, że użyte produkty nie są modyfikowane genetycznie, zostały wyprodukowane w warunkach ekologicznych - naturalnych, bez użycia antybiotyków, herbicydów oraz pestycydów. Oferujemy zdrowe i świeże dania w miejscu pełnym wdzięku i klasy w tle Tatrzańskich szczytów i nieskazitelnej przyrody.

Nowoczesna strefy SPA & Wellness

Nasza nowoczesna strefa Wellness oferuje basen z widokiem na Tatry w aranżacji "Nad Morskim Okiem" w towarzystwie 6-osobowego jacuzzi. Ponadto, zapraszamy Gości do skorzystania z sauny suchej (fińskiej) oraz infrared.

Czytaj więcej

Prywatny stok narciarski

Usytuowany bezpośrednio obok kompleksów narciarskich(20m), jako jedyny obiekt posiada dla swoich Gości prywatny stok narciarski z licznymi atrakcjami (m.in. szkółka narciarska).

Jesteśmy Eco!

W trosce o środowisko naturalne, komfort i zdrowie naszych Gości Dwór jest najbardziej ekologicznym i nowoczesnym obiektem w Murzasichlu oraz jednym z nielicznych na Podhalu w którym wykorzystane zostały najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dwór posiada nowoczesną instalację naturalnego gazu skroplonego LNG zwanym ekologicznym paliwem przyszłości. Wprowadzenie szeregu nowoczesnych a zarazem proekologicznych rozwiązań w otoczeniu pięknych i malowniczych Tatr zapewnia najlepszy komfort wypoczynku.


  • Widok na Tatry
  • Komfortowe pokoje
  • SPA & Wellness
  • Basen z widokiem na Tatry
  • Jacuzzi i Sauny
  • Gabinet Medical SPA
  • Miła Obsługa
  • Wyśmienita kuchnia
  • Bezpłatne WiFi

Informacje ogólne:


Doba hotelowa trwa od godziny 15 do godziny 11.
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku na nasz rachunek bankowy.
Termin wpłaty zadatku ustala recepcja.
Brak zwrotu kosztów za pobyt anulowany lub skrócenie pobytu.
Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie powoduje anulację rezerwacji.
Zadatek nie podlega zwrotowi. Rezerwację można przesunąć na inny dogodny termin w przypadku rezygnacji 14 dni przed przyjazdem.
Nie opuszczenie pokoju przez Gościa bez poinformowania recepcji do godziny 11 w dniu wymeldowania skutkuje przedłużeniem doby.
Nie pojawienie się Gościa bez zgłoszenia do godziny 9 następnego dnia jest równoznaczne z rezygnacją z rezerwacji.
Nie akceptujemy zwierząt.