MEDICAL SPA

Jako jeden z nielicznych obiektów w Murzasichle oferujemy nowoczesne zabiegi odmładzające, upiększające oraz szeroką gamę usług z zakresu medycyny estetycznej wykonywanych przez najlepszych polskich chirurgów.

Nasi Specjaliści

Dr n. med. Aldona Stachura

Specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA – Poland, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Laureatka licznych wyróżnień, w tym nagrody I stopnia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w zakresie działalności naukowej za cykl prac poświęconych skuteczności leczenia hipolipemizującego w stanach przedcukrzycowych i zespole metabolicznym. Pracowała między innymi w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu, Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach, Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej oraz Szpitalu Powiatowym im. św. Faustyny w Łęcznej.

Dr n. med. Łukasz Drozd

Specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej, ekspert leczenia żywieniowego. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz European Society for Parenteral and Enteral Nutrition. Autor i współautor licznych publikacji naukowych w zakresie leczenia oparzeń, leczenia żywieniowego i medycyny ratunkowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej i Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu. Nieustanne podnosi swoje kwalifikacje kończąc polskie i zagraniczne kursy w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, leczenia oparzeń, ultrasonografii i leczenia żywieniowego. Posiada licencje lekarza nurkowego i jako jeden z 3 lekarzy w Polsce międzynarodowy certyfikat EMSB (ang. Emergency Management of Severe Burns).Światowej klasy marki kosmetyczne

Thalion

www.thalion.pl

Wejdź na stronę

Ekskluzywne produkty THALION powstają z najwyższej jakości składników organizcznych, z czego 95% pochodzi z certyfikowanych upraw ekologicznych, gwarantując nie tylko jakość naturalnych składników, ale także ich skuteczność. Produkty posiadają prestiżowe certyfikaty GMP oraz ECOCERT. Kosmetyki zawierają unikalne nośniki, które stworzyli technolodzy Thalion, m.in.: oceasomy, oligosource, sebosomy, thalasso oligo.

Lancray Paris

www.lancray.pl

Wejdź na stronę

To selektywna i ekskluzywna marka kosmetyczna, stworzona przez Madame Lancray, obecna na światowym rynku kosmetyki profesjonalnej od 70 lat. Ponad półwieczna, francuska tradycja i doświadczenie łączy się z nowoczesnością, gwarantując niepowtarzalność i wyjątkowość produktu. ISABELLE LANCRAY to świat luksusowego piękna, gdzie każdy produkt powstaje na bazie ekologicznych, najczystszych składników aktywnych. Bogate doświadczenie, wyjątkowość produktów , skuteczność zabiegów i indywidualne, naukowe i świadome podejście do piękna to priorytety marki. Lancray daje kobiecie to, o czym zawsze marzyła, młodość, piękno i atrakcyjność, zabierając w świat zmysłowej pielęgnacji.

Sądelski Dwór

Sądelski Dwór ****
ul. Budzowa 40 d
34 - 531 Murzasichle
+48 887 131 333